Додела диплома победницима републичких такмичења у 2017/18. години

У понедељак, 18. јуна 2018. године, у просторијама Удружења банака Србије, одржан је пријем за ученике победнике свих републичких такмичења одржаних у оквиру Заједнице у школској 2017/18. години, као и за њихове менторе.

На пријему су уручене дипломе ученицима од представника УБС др Слађане Средојевић и члана УО Заједнице Зорице Маравић.

Пријему су присуствовали представник Еуробанке А.Д. Београд Милош Јешић и председник УО Заједнице мр Милибор Саковић.

За ученике и њихове менторе  организован је посета Скупштини Србије и Универзитету Сингидунум.

Овом приликом се захваљујемо донаторима Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум који су омогућили реализацију овог догађаја.

Преузмите фотографије: SLIKE-Dodela diploma pobednicima RT 2017-18-Beograd-18-06-2018 и SLIKE-Dodela diploma pobednicima RT 2017-18-Beograd-UBS-18-06-2018

Једно мишљење на „Додела диплома победницима републичких такмичења у 2017/18. години

1. Poštovanje,

Na linku za preuzimanje fotografija, nisam primetila fotografije iz Udruženja banaka gde su se fotografisali pobednici sa mentorima.

U iščekivanju odgovora,

Pozdrav!