Додела диплома победницима републичких такмичења у 2018/19. години

У уторак, 18. јуна 2019. године, у просторијама Удружења банака Србије, одржан је пријем за ученике победнике свих републичких такмичења одржаних у оквиру Заједнице у школској 2018/19. години, као и за њихове менторе.

На пријему су уручене дипломе ученицима од представника УБС др Слађане Средојевић, председника Скупштине ЗАЈЕДНИЦЕ Владана Ницовића и директорке Мире Лекић.

Пријему су присуствовали генерални секретар УБС Владимир Васић  и председник УО Заједнице мр Милибор Саковић.

За ученике и њихове менторе  организован је излет на Авалу, посета торњу и Универзитету Сингидунум.

Овом приликом се захваљујемо донаторима Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум који су омогућили реализацију овог догађаја.

Преузмите фотографије:

Slike-Dodela diploma-UBS-1 deo-18062019