Додела диплома победницима републичких такмичења у 2020/21. години

У понедељак, 21. јуна 2021. године, у свечаној сали Прве економске школе у Београду, одржан је пријем за ученике победнике свих републичких такмичења одржаних у оквиру ЗАЈЕДНИЦЕ у школској 2020/21. години, као и за њихове менторе.

На пријему су уручене дипломе ученицима победницима такмичења, као и захвалнице њиховим менторима. Дипломе и захвалнице су уручивали помоћник министра Милош Благојевић, руководилац за средње образовање Марија Крнета, генерални секретар УБС Владимир Васић и председник Скупштине ЗАЈЕДНИЦЕ Владан Ницовић.

Пријему су присуствовали представници Удружења банака Србије др Слађана Средојевић и Кристина Анђелковић, декан Универзитета Сингидунум др Лидија Барјактаровић, директор експозитуре Еуробанке Милош Јешић, члан УО ЗАЈЕДНИЦЕ Зорица Маравић и директор школе домаћина мр Милибор Саковић.

За ученике и њихове менторе  организована је посета и обилазак Дома Народне Скупштине Србије и Универзитета Сингидунум.

Овом приликом се захваљујемо донаторима, Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум, који су омогућили реализацију овог догађаја.

Преузмите списак ученика победника такмичења и њихових ментора: Pobednici i mentori RT u 2020-21

Преузмите фотографије: Slike-ZAJEDNICA-dodela diploma pobednicima RT-Prva ekonomska skola-21062021