Додела диплома победницима републичких такмичења у 2021/22. години

У четвртак, 23. јуна 2022. године, у просторијама Удружења банака Србије, одржан је пријем за ученике победнике свих републичких такмичења одржаних у оквиру ЗАЈЕДНИЦЕ у школској 2021/22. години, као и за њихове менторе.

На пријему су уручене дипломе ученицима и захвалнице њиховим менторима од стране  члана УО ЗАЈЕДНИЦЕ Зорице Маравић и председника Скупштине ЗАЈЕДНИЦЕ Владана Ницовића.

Пријему су присуствовали представница УБС др Слађана Средојевић, декан Универзитета Сингидунум проф. др Лидија Барјактаровић, представница ЗУОВ-а Маријана Лазаревић, члан УО Имре Зомбори  и председник УО мр Милибор Саковић.

За ученике и њихове менторе  организован је излет на Авалу и посета торњу.

Овом приликом се захваљујемо покровитељима који су омогућили реализацију овог догађаја, Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум.

Преузмите списак ученика победника такмичења и њихових ментора: POBEDNICI Republickog takmicenja i mentori 2021-22-

Преузмите фотографије: Slike-Dodela diploma i zahvalnica-UBS-23062022 -SAJT