XI Скупштина ЗАЈЕДНИЦЕ – Сокобања

Од 7. до 9. децембра 2022. године, у Врњачкој бањи, одржана је једанаеста  редовна Скупштина ЗАЈЕДНИЦЕ. Ова Скупштина је била и изборна за четврти сазив за Председника, чланове Управног одбора и Надзорног одбора.
Домаћини Скупштине су били Ана Милићевић, директорка Средње школе „Бранислав Нушић“ из Сокобање и Милорад Гавриловић, директор Правно-пословне школе Ниш из Ниша.
Учествовала је 51 школа са 63 представника.
Скупштину је отворио председник општине Сокобање, г-дин Миодраг Николић.
Гости Скупштине су били представници ЗУОВ-а Маријана Лазаревић и Драгана Бувач Грушановић, Економског факултета из Београда проф. др Емилија Манић,  Универзитета Сингидунум проф. др Мирослав Кнежевић и Предраг Обрадовић.

Захвалнице за изванредну сарадњу у школској 2021/22. години добиле су следеће институције: Економски факултет из Београда, Факултет за банкарство, осигурање и финансије – ББА, Универзитет Сингидунум, Удружење банака Србије – УБС и град Пирот.

Преузмите закључке са једанаесте Скупштине ЗАЈЕДНИЦЕ: ZAKLJUCCI 11. Skupstinа-Sokobanja-7. – 9.12.2022-korekcija -14122022