Додела диплома победницима републичких такмичења у 2022/23. години

У среду, 21. јуна 2023. године, у просторијама Удружења банака Србије, одржан је пријем за ученике победнике републичких такмичења одржаних у оквиру ЗАЈЕДНИЦЕ у школској 2022/23. години, као и за њихове менторе.

На пријему су уручене дипломе ученицима и захвалнице њиховим менторима од стране  председника Скупштине ЗАЈЕДНИЦЕ Владана Ницовића.

Пријему су присуствовали представница УБС, генерални секретар Марина Пападакис и Кристина Анђелковић, представник Универзитета Сингидунум Предраг Обрадовић и директори Дејан Недић и Ивица Миљковић и председник УО мр Милибор Саковић.

За ученике и њихове менторе  организован је излет на Авалу и посета торњу.

Овом приликом се захваљујемо покровитељима који су омогућили реализацију овог догађаја, Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум.

Преузмите списак ученика победника такмичења и њихових ментора: Pobednici i mentori RT 2022-23-14062023

Преузмите фотографије: Slike-UBS-Dodela diploma-Sajt-21062023