Донација ГИЗ-а школама које образују профиле ПА и ФА

Образовни профили ПА и ФА од школске 2012/13. године су уврштени у редован образовни систем Републике Србије. Школе које образују ове профиле имају обавезу да своје „виртуелно предузеће“ прошире за 3 радна места за ученике.

Сходно томе, а на иницијативу начелника за средње образовање МПН-а Драгана Маринчића, председника Заједнице Владана Ницовића и председника УО Заједнице Милибора Саковића  договорено је са пројект лидером ГИЗ-а г-дином Joachim Hagemann донација школама.

Донација садржи опрему за три радна места за ученике (једно радно место је рачунар, сто и столица) и добиће је 44 школе у Србији. Опрема ће бити достављена школама до почетка школске године.

Овом приликом, у име Заједнице се захваљујемо г-дину Joachim Hageman-у и свим запосленим у ГИЗ-у који су допринели реализацији ове донације.

Преузмите одговор ГИЗ-а: odgovor g. Hagemana na zahtev Zajednice od 6.7.2012