Ревидирано републичко такмичење из математике

Управни одбор Заједнице одржао је састанак у четвртак, 30.04.2015. године у Првој економској школи у Београду.

На састанку је разматрана молба састављача задатака за републичко такмичење из математике. Наиме, уочена је грешка у кључу за други, трећи и четврти разред код логичког задатка.

Извршена је ревизија свих задатака и на основу предходне ранг листе и нове исправљене ранг листе, УО Заједнице је донео одлуку у корист ученика са обе листе.

Коначни редослед за прво, друго и треће место на републичком такмичењу из Математике одржаном 17. и 18. априла 2015. године у Крушевцу, можете преузети:

Pobednici republickog takmicenja iz matematike-30-04-2015

Преузмите ревидирану ранг листу такмичења: Revidirane rang liste- Republicko takmicenje-Matematika-30-04-2015