Презентација наставног материјала

У четвртак, 27.09.2012. године, у Дому омладине у Београду биће представљен наставни материјал за ученике „Водич за рад у виртуелном предузећу – 155 питања и одговора“, који је направљен у оквиру пројекта ECO NET-а.

Сарадња Србије и Црне Горе

У оквиру пројекта ECO NET од 19. до 22. септембра 2012. године у Милочеру, одржан је скуп на коме су представљени резултати рада и размењена искуства у оквиру пројекта сервисних центара виртуелних предузећа Србије и Црне Горе. Договорена је и будућа сарадња између наставника који су носиоци пројекта.

Покровитељ овог скупа је био K-education Austrija.

Састанак УО Заједнице – бр. 8

У Београду, 31. августа 2012. године, у Првој економској школи одржан је осми састанак УО Заједнице.

Преузмите закључке са састанка: Zakljucak sa osmog sastanka UO Zajednice-31.08.2012.