Састанак УО Заједнице – бр. 9

У Љутову поред Суботице је одржан девети састанак УО Заједнице.

Састанак је одржан 18. и 19. новембра 2012. године а домаћин је била Економска средња школа „Боса Милићевић“.

Преузмите записник са састанка: 9-UO-18-19-novembar 2012-Subotica-zapisnik.

Све прилоге са састанка добићете у позивном писмом за Другу редовну скупштину Заједнице.

Најава за Другу Скупштину Заједнице

Друга Скупштина Заједнице биће одржана 7. и 8. децембра 2012. године у Крагујевцу.

Потребно је да школе чланице пријаве по једног представника за учешће на Скупштини.

Рок за пријаву је 16. новембар 2012. године.

Преузмите ПОЗИВНО ПИСМО: Pozivno pismo za Drugu Skupstinu Zajednice

Захваљујемо се ГИЗ-у и пројект лидеру ГИЗ-а господину Joachim Hagemannu, који су нам изашли у сусрет и финансијски помогли организовање Скупштине Заједнице.

Формирање регионалних канцеларија

Донација ГИЗ-а за формирање региналних канцеларија је суспендована до даљњег. Обавештење смо добили из канцеларије ГИЗ-а, после њиховог састанка са представницима МПНТР одржаног 19. октобра 2012. године.

Сарадња Заједнице и Мреже глобалног договора у Србији

У четвртак, 01.11.2012. године, потписан је споразум о сарадњи између Заједнице и Мреже глобалног договора. Овај споразум омогућава ученицима и наставницима БС профила додатна стручна предавања, обезбеђује одговарајућу праксу ученика у банкама и друге сличне погодности.

Преузмите споразум: PROTOKOL O SARADNJI NBS-GD-ZAJEDNICA-2012-13