Трећа редовна Скупштина Заједнице

Трећа редовна Скупштина наше Заједнице одржаће се у петак, 29. новембра 2013. године у Првој економској школи у Београду.

Преузмите дневни ред и агенду: POZIVNO PISMO-AGENDA-DNEVNI RED ZA TRECU SKUPSTINU ZAJEDNICE-29 novembar 2013-Beograd

Преузмите радни материјал: Radni materijal za III Skupstinu-29-11-2013-Beograd-Prva ekonomska skola

Први интернационални кулинарски куп

У периоду од 1. до 3. новембра 2013. године, у Крагујевцу, на Шумадија сајму, одржан је први Интернационални кулинарски куп.

Осим такмичења за ученике, паралелно је организовано и такмичење за младе куваре који раде у угоститељским објектима.

Такмичење је имало неколико категорија.

Међународни жири је веома објективно оцењивао ученике и тимове, придржавајући се међународних стандарда и правилника.

Детаљнији извештај са фотографијама можете преузети на блогу школе „Тоза Драговић“: www.tozadragovic.wordpress.com

Састанак УО Заједнице – бр. 14 у Београду

Четрнаести састанак УО Заједнице одржан је у уторак, 29. октобра 2013. године, у Београду у Првој економској школи.

Преузмите закључке са састанка: ZAKLJUCAK sa UO br. 14-Beograd-29-10-2013

Овом приликом је уручен пригодан поклон за члана УО Љиљану Јевремовић и члана НО Јасмину Ђурковић који више нису на функцији директора.