Састанак УО Заједнице бр. 15 у Смедереву

Петнаести састанак УО Заједнице одржан је у 21. и 22. фебруара 2014. године, у Смедереву.

Преузмите закључке са састанка: Zakljucci sa UO Zajednice br. 15-21 i 22 februar 2014-Smederevo

Пословно-техничка сарадња између факултета ФЕФА и наше Заједнице

У четвртак, 13. фебруара 2014. године у Београду, потписан је Уговор о пословно-техничкој сарадњи између факултета ФЕФА и Заједнице економских, правно-биротехничких, трговинских и угоститељско-туристичких школа Србије.

Овим Уговором се наставља успешна дугогодишња сарадња која представља велику помоћ школама наше Заједнице.

Преузмите текст уговора: Poslovno-tehnicka saradnja-FEFA-ZAJEDNICA-13-02-2014

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА У 2013/14.

Преузмите календар републичких такмичења у оквиру ЗАЈЕДНИЦЕ: KALENDAR republickih takmicenja u 2013-14.

Преузмите правилнике републичких такмичења у оквиру ЗАЈЕДНИЦЕ: PRAVILNICI REPUBLICKIH TAKMICENJA ZAJEDNICE