Августовски рок за матурски испит и завршни испит 2015/16. године

Теоријски део матурских и завршних испита који се реализују на националном нивоу у подручјима рада Економија, право и администрација и Трговина, угоститељство и туризам  ће се одржати у четвртак, 25. августа 2016. године у 9:00 часова.

Потребно је да школе доставе податке ЗУОВ-у о броју ученика који полажу матуру у августовском испитном року.

Савез средњих школа Р. Србије

У уторак и среду, 14. и 15. јуна 2016. године, у Вршцу, одржана је оснивачка Скупштина Савеза Заједница и Удружења средњих школа Републике Србије (СЗУ).

Оснивачкој Скупштини су присуствовали председници и представници свих Заједница и Удружења.

Усвојен је Статут Савеза  и договорени су циљеви и задаци деловања Савеза.

Представници наше Заједнице су били председник Скупштине Владан Ницовић и председник УО Милибор Саковић.

Фотографије-додела диплома ученицима победницима републичких такмичења 2015/16.

У уторак, 7 јуна 2016. године, у просторијама Удружења банака Србије, одржан је пријем за ученике победнике свих републичких такмичења у оквиру Заједнице у школској 2015/16. години, као и за њихове менторе.

Преузмите фотографије: http://1es.eskola.rs/

Додела диплома победницима републичких такмичења у 2015/16. години

На пријему су уручене дипломе ученицима од представника УБС Слађане Средојевић, председника Скупштине Заједнице Владана Ницовића и члана УО Заједнице Зорице Маравић.

За ученике и њихове менторе је организован обилазак Београда, Авалског торња и Универзитета Сингидунум.

Овом приликом се захваљујемо донаторима Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум који су омогућили реализацију овог догађаја.

Slika-Pobednici republickih takmicenja i njihovi mentori u skolskoj 2015-16-07-06-2016