Руководство ЗАЈЕДНИЦЕ у трећем сазиву од 06.11.2019.

ПРЕДСЕДНИК СКУПШТИНЕ У ТРЕЋЕМ САЗИВУ:
Владан НицовићЕкономска школа, Чачак
УПРАВНИ ОДБОР ЗАЈЕДНИЦЕ У ТРЕЋЕМ САЗИВУ:
  1. мр Милибор Саковић, председник УО – координатор ЦЕНТАР, Прва економска школа, Београд
  2. Зорица Маравић, члан – координатор ЦЕНТАР, Правно-биротехничка школа „Димитрије Давидовић“, Земун
  3. Имре Зомбори, члан – координатор СЕВЕР, Економска средња школа „Боса Милићевић“, Суботица
  4. Гордана Ковачев, члан – координатор СЕВЕР, Економско-трговинска школа, Бечеј
  5. Јелена Стојановић, члан – координатор ЗАПАД, Угостељско-туристичка школа са домом ученика, Врњачка бања
  6. Милица Прљевић, члан – координатор ЗАПАД, Економско школа, Ужице
  7. Звездан Анђелковић, члан – координатор ЈУГ-ИСТОК, Средња школа, Грделица
  8. Милорад Гавриловић, члан – координатор ЈУГ-ИСТОК, Правно пословна школа Ниш, Ниш
  9. Владан Ницовић, председник Скупштине, ЗАПАД, Економска школа, Чачак
НАДЗОРНИ ОДБОР ЗАЈЕДНИЦЕ У ТРЕЋЕМ САЗИВУ:
  1. Селимир Радосављевић, Средња школа, Гроцка, ЦЕНТАР
  2. Славко Ђокић, Економско-трговинска школа, Нови Пазар, ЗАПАД
  3. Драгана Минчић, Угоститељско-туристичка школа, Ниш, ЈУГ-ИСТОК
  4. Небојша Булатовић, Средња школа “ Светозар Милетић“, Нови Сад, СЕВЕР (резервни члан)

IX Скупштина ЗАЈЕДНИЦЕ – Ваљево

У уторак и среду, 05. и 06. новембра 2019. године, у Ваљеву, одржана је девета редовна Скупштина Заједнице. Домаћин Скупштине био је Драган Тимотић директор Економске школе „Ваљево“ из Ваљева .

Учествовало је 55 школа.

Гости Скупштине су били представници ЗУОВ-а (Драгана Бувач и Маријана Лазаревић), Економског факултета из Београда (продекан проф. др Жаклина Стојановић и проф. др Емилија Манић), Универзитета Сингидунум (декан проф. др Слободан Черовић и Предраг Обрадовић), факултета ББА (председник проф. др Хасан Ханић), факултета МЕФ (професор Павле Раданов), Удружења банака Србије (Весна Обрадовић), Центар за стручно усавршавање Крушевац (директор Ненад Станојевић) и представници града Крушевца (заменица градоначелника Весна Лазаревић) и Ваљева (члан градског већа проф. др Мирољуб Ивановић).  .

Преузмите закључке са девете Скупштине Заједнице: Zakljucci IX Skupstina-Valjevo-05-06-11-2019

Преузмите материјал: Zapisnik i dokumenta-IX Skupstina-Valjevo-05-06-11-2019

Преузмите слике: Slike-IX Skupstina-Valjevo-05-06-11-2019