Састанак УО бр. 5 (у четвртом сазиву) – Бела земља, Златибор

Пети састанак Управног одбора ЗАЈЕДНИЦЕ, у четвртом сазиву,  одржан је у четвртак и петак, 8. и 9. фебруара 2024. године,  у Белој земљи на Златибору.

Домаћин састанка била је Економска школа из Ужица.

Преузмите закључке са састанка: Zakljucci UO br. 5-Bela zemlja-08022024

XII Скупштина ЗАЈЕДНИЦЕ – Чачак

Од 23. до 25. јануара 2024. године, у Чачку, одржана је дванаеста редовна Скупштина ЗАЈЕДНИЦЕ.
Домаћини Скупштине је био Владан Ницовић, директор Економске школе из Чачка.
Учествовала је 51 школа са 63 представника.
Скупштину је отворио председник Скупштине Заједнице Владан Ницовић.
Гости Скупштине су били представници МП Богољуб Лазаревић и Радован Живковић, ЗУОВ Маријана Лазаревић, Економског факултета из Београда декан проф. др Жаклина Стојановић и проф. др Душан Марковић,  Универзитета Сингидунум проф. др Горанка Кнежевић, проф. др  Лидија Барјактаровић и Предраг Обрадовић, ББА проф. др Малиша Ђукић, Факултет друштвених наука проф. др Горан Лалић, ЗВКОВ проф. др Бранислав Ранђеловић, АЗК директор проф. др Часлав Митровић, Ивана Чворовић Плавшић, Марина Флего и Софија Каралић, УБС др Слађана Средојевић и Соња Грбић, начелница Школске управе  Чачaк Слађана Парезановић.

Захвалнице за изванредну сарадњу у школској 2022/23. години добиле су следеће институције: Завод за унапређивање образовања и васпитања – ЗУОВ, Економски факултет из Београда, Факултет за банкарство, осигурање и финансије – ББА, Универзитет Сингидунум, Факултет друштвених наука и Удружење банака Србије – УБС.

Признања и пригодне поклоне за одлазак у пензију, добили су наши директори Милорад Гавриловић, Драгутин Миличић и Исо Ћоровић.

Преузмите закључке са једанаесте Скупштине ЗАЈЕДНИЦЕ: ZAKLJUCCI 12. Skupstinа ZAJEDNICE-Cacak-23.-25.01.2024