Августовски рок за матурски испит и завршни испит 2016/17. године

Теоријски део матурских и завршних испита који се реализују на националном нивоу у подручјима рада Економија, право и администрација и Трговина, угоститељство и туризам  ће се одржати у четвртак, 24. августа 2017. године у 11:00 часова.

Потребно је да школе доставе податке ЗУОВ-у о броју ученика који полажу матуру у августовском испитном року.

Додела диплома победницима републичких такмичења у 2016/17. години

У понедељак, 19. јуна 2017. године, у просторијама Удружења банака Србије, одржан је пријем за ученике победнике свих републичких такмичења одржаних у оквиру Заједнице у школској 2016/17. години, као и за њихове менторе.

На пријему су уручене дипломе ученицима од председника Скупштине Заједнице Владана Ницовића и члана УО Заједнице Зорице Маравић.

Пријему су присуствовали др Слађана Средојевић, представник УБС, проф. др Горанка Кнежевић и проф. др Лидија Барјактаревић, представнице Универзитета Сингидунум, Гордана Степић, представница МПНТР и мр Милибор Саковић, председник УО Заједнице.

За ученике и њихове менторе је организован туристички обилазак Београда и Авалског торња.

Овом приликом се захваљујемо донаторима Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум који су омогућили реализацију овог догађаја.

Преузмите фотографије: http://www.ubs-asb.com/Portals/0/Upload/Fotografije_19-06-2017.zip

Међународни дани ученичког предузетништва Сокобања 2017

Правно-пословна школа Ниш и Средња школа ,,Бранислав Нушић“ из Сокобање под покровитељством Општине Сокобања реализовали су прву манифестацију под називом ,,Међународни дани ученичког предузетништва Сокобања 2017“.

Манифестиција је реализована у периоду од 1. до 4. јуна 2017. године у Сокобањи.

Преузмите извештај: MDUP-izvestaj-Sokobanja-01-04-06-2017

Састанак УО Заједнице бр. 6. – Београд

Шести састанак УО Заједнице одржан је 24. маја 2017. године, у Београду.

Домаћин је била Прва економска школа.

Преузмите закључке са састанка: Zakljucci sa 6. UO-24-05-2017-Prva ekonomska skola-Beograd