Осма редовна Скупштина Заједнице – Нови Сад

У четвртак и петак, 06. и 07. децембра 2018. године, у Новом Саду, одржана је осма редовна Скупштина Заједнице. Домаћин Скупштине била је Средња школа „Светозар Милетић“.

Учествовало је 54 школа.

Гости Скупштине су били представници ЗУОВ-а, Економског факултета из Београда, Универзитета Сингидунум, факултета МЕФ, Удружења банака Србије, софтверске фирме ASSECO SEE и Еуро банке.

У оквиру тачке актуелности говорили су представници ЗУОВ-а Гојко Бановић и  Радиша Микарић.

Преузмите закључке са осме Скупштине Заједнице: БИЋЕ НАКНАДНО ОБЈАВЉЕНИ

Преузмите материјал: БИЋЕ НАКНАДНО ОБЈАВЉЕНИ

Преузмите слике: Slike-VIII Skupstina -Novi Sad-06-07-12-2018

Споразум ASSECO SEE и ЗАЈЕДНИЦА

Споразум између софтверске фирме ASSECO SEE d.o.o Beograd и наше ЗАЈЕДНИЦЕ потписан је 9. октобра 2018. године.

Споразум се односи на коришћење банкарског софтвера у школске сврхе а за потребе обуке ученика, у виртуелним банкама, у образовном профилу Службеник у банкарству и осигурању.

Овом приликом, у име свих школа, запослених и ученика, захваљујем   се руководству ASSECO SEE на подршци и помоћи коју су дали образовном систему Србије.

Председник УО Заједнице

М. Саковић