Састанак УО бр. 6 – Гроцка

Шести састанак Управног одбора ЗАЈЕДНИЦЕ, у трећем сазиву,  одржан је у петак, 26. новембра 2021. године,  у Гроцкој.

Домаћин састанка је била Средња школа Гроцка.

Преузмите закључке са састанка: Zakljucci UO-br. 6-Grocka-26.11.2021

Преузмите фотографије са састанка: Fotografije-Grocka-26112021

Састанак Савеза заједница и удружења средњих школа Србије и МПНТР-а

У понедељак и уторак, 22. и 23. новембра 2021. године, у Руми, одржан је састанак представника МПНТР-а из сектора за средње образовање, представника ЗУОВ-а и Савеза заједница и удружења школа Србије.

На састанку су разматрани предлози Заједница и Удружења о начину реализације практичног облика наставе у стручним школама, односно измене члана 30. ЗСОВ-а и члана 6. Правилника о реализацији ПОН-а.

Састанак је подржала Аустријска организација за образовање и међународну сарадњу – ОЕАД.

ПРАВИЛНИК о сталном стручном усавршавању и напредовању у звања наставника, васпитача и стручних сарадника

Дана, 19.11.29021. године, објављен је нови ПРАВИЛНИК о сталном стручном усавршавању и напредовању у  звања наставника, васпитача и стручних сарадника.

Преузмите документ: ПРАВИЛНИК-о-сталном-стручном-усавршавању-и-напредовању-у-звања-наставника-васпитача-и-стручних-сарадника-19112021

Предавања на даљину за ученике и наставнике из области економије

Факултет за банкарство, осигурање и финансије – ББА припремио је сет предавања на даљину за ученике и наставнике наше ЗАЈЕДНИЦЕ.

Преузмите списак предавања и термина: Spisak predavanja-BBA-19112021

Пријављивање:  Prijavljivanje za predavanja-19112021