Сарадња са k-education пројектном канцеларијом Београд

У Шапцу, 22. маја 2012. године, потписан је протокол о сарадњи између k-education пројектном канцеларијом Београд и наше Заједнице. Овим протоколом су уређене обавезе, смернице и циљеви сарадње.

Преузмите протокол:  Sporazum o saradnji sa k-education-22-05-2012

Одлука Економског факултета у Београду

На основу дугогодишње сарадње Економског факултета у Београду и наше Заједнице на организацији републичких такмичења, Наставно-научно веће Економског факултета је 13. маја 2010. године донело одлуку о признавању резултата матурантима који су освојили једно од прва три места.

Преузмите одлуку: Odluka Nastavno-naucnog veca Ekonomskog fakulteta u Beogradu

Сарадња Друштва математичара Србије и наше Заједнице

У интересу ученика и образовног система Србије, 10. маја 2012. године потписан је протокол о сарадњи ДМС и наше ЗАЈЕДНИЦЕ.

Преузмите протокол: Sporazum o saradnji sa DMS-10-05-2012

Матурски испит 2011/12. за образовне профиле у огледу

Теоријски део матурских и завршних испита за образовне профиле у огледу у подручјима  рада ЗАЈЕДНИЦЕ ће се одржати у уторак, 12. јуна 2012. године.

Више информација можете преузети са сајта Завода за унапређивање образовања и васпитања www.zuov.gov.rs

ОСНОВИ РЕТОРИКЕ И БЕСЕДНИШТВО – Републичко такмичење 2012. – Крушевац

Републичко такмичење из основа реторике и беседништва одржано је 5. маја 2012. године у Крушевцу.  Учествовало је 9 школа.

Ранг листа школа је следећа:

1. Економско-трговинска школа из  Врања,

2. Економско-трговинска школа из  Шапца,

3. Економско-трговинска школа из  Крушевца

Преузмите записник такмичења:OSNOVI RETORIKE I BESEDNISTVO-Zapisnik__Ziri_Krusevac_2012

MATEМАТИКА – Републичко такмичење 2012. – Шабац

Републичко такмичење из предмета МАТЕМАТИКА, одржано је 4. и 5. маја 2012. године у Шапцу. Учествовало је 40 школа.

Победник такмичења је Економско-трговинска школа из Шапца.

Преузмите ранг листе такмичења:

Rang lista-Republicko takmicenje-MATEMATIKA-Ekipno-Sabac-04-05-maj 2012.

Rang lista-Republicko takmicenje-MATEMATIKA-Prvi razred-Sabac-04-05-maj 2012.

Rang lista-Republicko takmicenje-MATEMATIKA-Drugi razred-Sabac-04-05-maj 2012.

Rang lista-Republicko takmicenje-MATEMATIKA-Treci razred-Sabac-04-05-maj 2012.

Rang lista-Republicko takmicenje-MATEMATIKA-Cetvrti razred-Sabac-04-05-maj 2012.

Преузмите задатке и решења:

Zadaci-Republicko takmicenje-MATEMATIKA-Sabac-04-05-maj 2012.

Resenja-Republicko takmicenje-MATEMATIKA-Sabac-04-05-maj 2012.

Конкурс Култур контакта Аустрија

К О Н К У Р С за избор школе у оквиру које ће се реализовати рад виртуелне банке, „Централна виртуелна банка Србије“ (ЦВБ)

Министарство просвете и науке Републике Србије у сарадњи са Kултур контакт Aустрија и Пројектном канцеларијом К-education Београд
расписују

К О Н К У Р С

Више о Конкурсу можете прочитати на сајту МПН на адреси: www.mpn.gov.rs/prosveta/page.php?page=319

Конкурс ГИЗ-а

К О Н К У Р С за финансијску и стручну подршку ГИЗ-а школама

Министарство просвете и науке Републике Србије и Deutsche Gesellschäft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH расписују

К О Н К У Р С

за финансијску и стручну подршку ГИЗ-а школама при увођењу једног од следећих образовних профила из подручја рада Економија, право и администрација: Пословни администратор, финансијски администратор, службеник осигурања и комерцијалиста.