Августовски рок за матурски испит и завршни испит 2018/19. године

Теоријски део матурских и завршних испита који се реализују на националном нивоу у подручјима рада Економија, право и администрација и Трговина, угоститељство и туризам  ће се одржати у петак, 23. августа 2019. године у 11:00 часова.

Потребно је да школе доставе податке ЗУОВ-у о образовном профилу и броју ученика који полажу матуру у августовском испитном року.

Додела диплома победницима републичких такмичења у 2018/19. години

У уторак, 18. јуна 2019. године, у просторијама Удружења банака Србије, одржан је пријем за ученике победнике свих републичких такмичења одржаних у оквиру Заједнице у школској 2018/19. години, као и за њихове менторе.

На пријему су уручене дипломе ученицима од представника УБС др Слађане Средојевић, председника Скупштине ЗАЈЕДНИЦЕ Владана Ницовића и директорке Мире Лекић.

Пријему су присуствовали генерални секретар УБС Владимир Васић  и председник УО Заједнице мр Милибор Саковић.

За ученике и њихове менторе  организован је излет на Авалу, посета торњу и Универзитету Сингидунум.

Овом приликом се захваљујемо донаторима Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум који су омогућили реализацију овог догађаја.

Преузмите фотографије:

Slike-Dodela diploma-UBS-1 deo-18062019

Slike-Dodela diploma-UBS-2 deo-18062019

Slike-Dodela diploma-Singidunum-18062019

Slike-Dodela diploma-Avala-18062019

ЕУРОБАНК – Конкурс „Школа као нацртана за Вас“

У среду, 12.06.2019. године, свечано је отворен кабинет за рачуноводство и статистику у Првој економској школи у Београду..
Кабинет је формиран захваљујући сарадњи МПНТР-а, ЕУРОБАНК-е и ЗАЈЕДНИЦЕ.
Свечаном отварању кабинета присуствовао је министар Младен Шарчевић, председница ИО ЕОРОБАНК-е Славица Павловић и председник УО ЗАЈЕДНИЦЕ мр Милибор Саковић.
Преузмите слике са отварања: Slike Eurobanka-12062019zip.rar

У првом кругу добијених донација су и Економска школа „Боса Милићевић“ из Суботице и Економска школа „Стана Милановић“ из Шапца.