Августовски рок за матурски испит и завршни испит 2022/23. године

Теоријски део матурских и завршних испита у августовском року 2023. године, који се реализују на националном нивоу у подручјима рада:

• Економија, право и администрација и
  • Трговина, угоститељство и туризам

одржаће се у четвртак, 24. августа 2023. године у 10:00 часова.

Школе ће у наредном периоду добити обавештење од ЗУОВ-у о начину и роковима пријављивања за августовски испитни рок.

На интернет страници ЗУОВ-а постављен је линк за пријаву школа за августовски рок: https://zuov.gov.rs/zavrsni-ispit-i-maturski-ispit-srednje-strucno/

Рок за пријаву је петак, 18.08.2023. године до 15 часова..

Додела диплома победницима републичких такмичења у 2022/23. години

У среду, 21. јуна 2023. године, у просторијама Удружења банака Србије, одржан је пријем за ученике победнике републичких такмичења одржаних у оквиру ЗАЈЕДНИЦЕ у школској 2022/23. години, као и за њихове менторе.

На пријему су уручене дипломе ученицима и захвалнице њиховим менторима од стране  председника Скупштине ЗАЈЕДНИЦЕ Владана Ницовића.

Пријему су присуствовали представница УБС, генерални секретар Марина Пападакис и Кристина Анђелковић, представник Универзитета Сингидунум Предраг Обрадовић и директори Дејан Недић и Ивица Миљковић и председник УО мр Милибор Саковић.

За ученике и њихове менторе  организован је излет на Авалу и посета торњу.

Овом приликом се захваљујемо покровитељима који су омогућили реализацију овог догађаја, Удружењу банака Србије и Универзитету Сингидунум.

Преузмите списак ученика победника такмичења и њихових ментора: Pobednici i mentori RT 2022-23-14062023

Преузмите фотографије: Slike-UBS-Dodela diploma-Sajt-21062023

Састанак УО бр. 2 (у четвртом сазиву) – Београд

Други састанак Управног одбора ЗАЈЕДНИЦЕ, у четвртом сазиву,  одржан је у среду, 07. јуна 2023. године,  у Београду.

Домаћин састанка је била Прва економска школа.

Преузмите закључке са састанка: Zakljucci UO br. 2-Beograd-Prva ekonomska skola-07.06.2023